Malone’as kartoja, devynios pavardės į nacionalines komandas

Malone'as kartoja, devynios pavardės į nacionalines komandas
TAMPA, Fla.Brody Malone šeštadienio vakarą Amalie arenoje sėkmingai apgynė savo titulą 2022 m. OOFOS JAV gimnastikos čempionate. 2020 metų olimpiečio dviejų dienų rezultatas – 176 590, kurį padidino anksčiau šiais metais įdiegta JAV vyrų programos premijų sistema, dominavo daugiau nei penkiais taškais. Jis taip pat puikiai pasirodė ant horizontalios juostos (30 088) ir pratimų ant grindų (29 732), kad iškovojo dar du aukso medalius, ir užėmė antrąją vietą ant žirgo su svirtimi (29 578).

Pasaulio bronzos medalio laimėtojas Donnellas Whittenburgas užsitikrino bendrą sidabrą, surinkęs 171,571, aplenkdamas Stanfordo naujoką Asherą Hongą, kuris finišavo trečias su 171,210. Hongas pirmavo visus varžovus šuoliu su 33,460, o Stanfordo grad Curran Phillips užfiksavo 16 999 ir 16 949 balus atitinkamai lygiagrečiose juostose su 33 948 balais. Hongas taip pat užėmė antrąją vietą aukšte (29 458) ir trečiąją vietą dėl žiedų (29 532).

Pasibaigus varžyboms, 2023 m. žiemos taurės varžybose buvo pavadinta Vyresniųjų vyrų rinktinė ir Vyrų senjorų tobulėjimo komanda. Prie Malone’o, Hongo ir Phillipso iš Stenfordo prisijungia vyresniųjų rinktinė Teiloras Burkhartas, Ianas Lasicas-Ellisas, Riley Loos, Blake’as Saulė ir Coltas Walkeris. Stanfordo augantis jaunesnysis Jeremy Bischoffas buvo paskirtas į vyresniųjų tobulėjimo komandą.

Walkeris surinko 169 049 balo ir užėmė šeštąją vietą universalioje rungtyje, o Burkhartas (165 425), Lasic-Ellis (164 050) ir Loos (163 408) užėmė atitinkamai aštuntą ir 10 vietą. Bischoffas taip pat pateko į 20-uką sausakimšoje srityje, surinkęs 155 600 taškų ir bendroje įskaitoje užėmė 20 vietą.

Varžydamasi ant lygiagrečių strypų ir stulpelių, Sun užėmė tris geriausius finišus – užėmė trečią vietą ant lygiagrečių (30 297) ir užėmė ketvirtą ant stulpelių (27 550).

Hongui pirmaujant, Stanfordo gimnastai užėmė keturias iš penkių geriausių šuolių vietų, o Walkeris (30,194), Loosas (30,144) ir Burkhartas (29,688) užėmė trečią–penktą vietą tokia tvarka. Dar įspūdingiau – Stanfordo gimnastai pelnė penkias iš šešių geriausių vietų ant lygiagrečių strypų. Phillipsas laimėjo rungtį daugiau nei trimis taškais, antroje ir trečioje vietoje liko Walkeris (30 748), o Sun. Malone (30 042) ir Hongas (29 760) užėmė atitinkamai penktą ir šeštą vietą.

Rezultatas 1:2, Malone’as ir Whittenburgas automatiškai įgijo teisę atstovauti JAV 2022 m. meninės gimnastikos pasaulio čempionate, kuris vyks šių metų spalį Anglijoje, Liverpulyje.